Wanna w technologii LED

Spis treści

Łazienka pełni w domu jedną z najważniejszych funkcji, choć z innych pomieszczeń korzystamy częściej to chyba nikogo nie trzeba przekonywać jak ważne jest takie urządzenie łazienki, w której kąpiel będzie przyjemnością i najlepszym sposobem relaksu. Osobom chcącym dodać luksusu własnej łazience prezentujemy dzisiaj wannę Parure, którą zaprojektował Elvis Pompilio.

parure by elvis pompilio 1 52 Wanna w technologii LED

Niezwykłość tej wanny tkwi w krystalicznych perełkach podświetlanych za pomocą technologii LED. Wanna dostępna jest w kilku wersjach kolorysycznych Żaru Czerwieni, białym, szarym, głębokiej czerni, „pigmentów afrykańskich, lazurowej lub brązowej iskierki. Trzeba przyznać, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, a w zasadzie do koloru kafelków w łazience. Wannę wyprodukowała firma Aquamass, która kilka lat wcześniej stworzyła wannę wysadzaną kryształkami Swarovskiego. Koszt poprzedniego dzieła to niemal 20 tysięcy dolarów, cena wanny ze święcącymi dzięki technologii LED perełkami ,jak można się domyślić, że dużo niższa raczej nie będzie. Nie można zaprzeczyć, że wanna Parure prezentuje się dobrze, ale czy po ciężkim dniu w pracy, kiedy człowiek marzy tylko i wyłącznie o relaksie święcące na kolorowe perełki są najlepszym rozwiązaniem…

clipboard01 Wanna w technologii LEDTym co może przyciągnąć niezdecydowanych, a lubiących przebywanie w najlepszym towarzystwie do kupna wanny może skusić nazwisko projektanta. Elvis Pompilio jest w tej chwili najlepszym designerem na świecie. Ma wiele sklepów ze swoimi dziełami na całym świecie, artyzm jego przedmiotów doceniły muzea w Paryżu prezentujące sztukę użytkową. Pompilio współpracował z największymi dyktatorami i domami mody, m. in. i Hugo Boss. Równie zacne jest grono klientów projektanta, w tym szerokim gronie są chociażby Królowe Holandii, Norwegii, Belgii i Szwecja, a także gwiazdy Madonna, Sharon Stone czy Harrison Ford.

Nie gwarantuję, że wymienione wyżej osobistości mają w swoich łazienkach wanny Parure, ale trzeba przyznać, że pomysł na takie wykorzystanie technologii LED zasługuje na uwagę. No i przede wszystkim jest wyznacznikiem luksusu, a przecież o to głównie chodzi.

Źródło: bornrich.org; elvispompilio.com

Powiązane artykuły