Wanna dla królów

Spis treści

Takich wanien nie powstydziłaby się sama Cleopatra. Na szczęście, żyjemy w czasach, kiedy nie tylko monarchowie mają prawo zażywać błogich kąpieli. Firma THG Paris jest jednym z tych producentów, którzy zapewnią luksus w łazience. Elegancji i szyku nadadzą wanny, baterie prysznicowe i umywalki pokryte różnymi wzorami.

Z najnowszej kolekcji warto zwrócić oczy ku Glam bathtub, która równie dobrze mogłaby nosić nazwę Glass bathtub, gdyż jest po bokach przeszklona. Każdy model jest zaopatrzony w system do hydroterapii (wodolecznictwa). Na zmęczony kark czeka miękkie oparcie. Wanna dostępna jest w kilku wersjach kolorystycznych, każdy zawiera sztuczne oświetlenie.

arabesque Wanna dla królów

Równie ciekawie prezentuje się egzotyczna Arabesque bathtub, która zaprojektowana została przez duet Catherine oraz Bruno Lefebvre. Ta luksusowa wanna z ciekawym oświetleniem po bokach, wygląda niezwykle atrakcyjnie w ciemnych pomieszczeniach. Idealnie dopasowana dla relaksu. Te oraz inne produkty można znaleźć na stronie firmowej producenta – http://www.thgusa.com

 

Powiązane artykuły