Walentynkowa kolekcja Louis Vuitton

Spis treści

Święto Zakochanych to dobra okazja by przypomnieć swojemu partnerowi o naszych uczuciach. , jak co roku, zaprezentował katalog ekskluzywnych walentynkowych prezentów dla kobiet i mężczyzn. Z bogatej oferty stylowych dodatków na pewno wybierzesz drobiazg, który spodoba się Twojej drugiej połówce.

Romantyczne podarunki od w różnym stopniu nawiązują do święta zakochanych. Motyw serca, nieodłącznie związany z datą 14. lutego, nie zajmuje tu głównego miejsca. Jednak wielbiciele czerwonych serduszek znajdą w kolekcji ciekawy portfelik ze skóry w tym kształcie.

W tym roku proponuje, aby panowie sprawili swoim partnerkom biżuterię, zegarek albo skórzany portfel. W kolekcji nie mogło również zabraknąć słynnych torebek z monogramem LV.

lv bizu Walentynkowa kolekcja Louis Vuitton

lv walletsw Walentynkowa kolekcja Louis Vuitton

Prezenty dla panów od to głównie stylowe dodatki: spinki do mankietów, zegarki, portfele, okulary przeciwsłoneczne, paski i krawaty. Dla bardziej wymagających mężczyzn przygotowano oryginalne modele toreb, np. na laptopa.

Walentynkowe propozycje są utrzymane w charakterystycznym stylu tego domu mody – są eleganckie i stylowe. Ucieszą wielbicieli wyrafinowanych i niespotykanych przedmiotów.

Więcej informacji o znajdziecie na stronie: http://www.louisvuitton.com/ . Zachęcamy do obejrzenia zdjęć kolekcji poniżej.

Powiązane artykuły