Wakacje za grosze w ekskluzywnym hotelu w Wenecji

Wakacje za grosze w ekskluzywnym hotelu w Wenecji

Spis treści

1 cent – tyle kosztuje nocleg w dość ekskluzywnym hotelu w Wenecji. Skąd wzięła się ta promocyjna cena? Ze zwykłej pomyłki!

Obsługa strony internetowej niefortunnie zaoferowała odwiedzającym możliwość zabookowania pobytu za koszt jednej setnej Euro. Właściwa cena za nocleg w tym hotelu wynosi 150 Euro.

Blisko 230 osób odwiedzających stronę internetową hotelu skorzystało z okazji i zaplanowało pobyt na średnio 6 nocy w Crowne Plaza. Hotel mieści się 20 kilometrów od centrum miasta.

Obiekt należy do IHG (Intercontinental Hotels Group), która po tej aferze oświadczyła, że wszystkie zamówienia pokoi zostaną zrealizowane, nawet te wystawione po dramatycznie niskiej cenie.

Jednocześnie koncern ujawnił, która z komórek popełniła błąd wystawiając koszt usługi. W biurze znajdującym się w Atlancie w Stanach Zjednoczonych osoba, która popełniła fatalny błąd sprowadziła na sieć hoteli 90,000 Euro straty. Wenecja, którą odwiedza około 15 milionów turystów rocznie będzie udanym miejscem pobytu dla 230 szczęśliwców.

Powiązane artykuły