W podróż z Classic Tour Inc.

Spis treści

Po sezonie wakacyjnym zostały już tylko wspomnienia. Nie powinno to jednak przeszkadzać w snuciu planów na przyszły urlop. Dobrym pomysłem będzie skorzystanie z oferty biura Classic Tour Inc.

Ta agencja turystyczna istnieje od 1984 roku i jest jedną z najszybciej się rozwijających agencji podróży w branży turystycznej, a zwłaszcza pośród Polonii Amerykańskiej. Classic Tour Inc. organizuje wakacyjne wyjazdy zarówno dla grup, jak i klientów indywidualnych. Ponadto specjalizuje się w turystyce kwalifikowanej oraz biznesowej.

Klienci grupowi mogą wybierać spośród bardzo bogatej oferty. Wyprawy są oparte o autorskie i oryginalne programy odkrywcy i podróżnika Jerzego Majcherczyka. Jest on założycielem Polonijnego klubu Podróżnika oraz członkiem prestiżowego The Explorer Club. Dzięki jego doświadczeniu każda podróż okaże się niepowtarzalną życiową przygodą.

Dla klientów indywidualnych agencja proponuje samodzielne wyprawy na sprawdzonych trasach, bądź wytyczonych przez klienta. Dodatkowo można skorzystać z oferty VIP (min. 2 osoby), gdzie podróżujemy z obsługą w języku polskim w obu Amerykach.

classic tour alaska W podróż z Classic Tour Inc.

Na rok 2010 agencja przygotowała niezwykle interesujący program wypraw. Możemy wybierać spośród takich propozycji jak: nurkowanie w Bonaire i Belize, spływ Wielkim Kanionem Colorado, szalony karnawał w Rio, spotkanie z dziką przyrodą na Alasce, wyprawa na Syberię śladami Łagierników, czy wyprawy do Ameryki Południowej śladami wielkich cywilizacji.

Costa Rica Rafting stanie się dla niejednej osoby wyprawą po adrenalinę. Jest to świetna propozycja dla osób chcących zacząć uprawiać ten . Program przewiduje spływy zarówno dla profesjonalistów, jak i początkujących amatorów. Spotkanie z górskimi rzekami może się okazać idealnym pomysłem dla biznesmenów i menagerów. Taka wyprawa zmusza do współpracy, stworzenia dobrego zespołu, poza tym jest to doskonała odskocznia od codziennych stresów związanych z pracą. Za taką przyjemność trzeba będzie zapłacić $1390.

Wyprawa do Amazonii to natomiast lekcja przetrwania w dżungli. Podróż ta pozwoli odkryć uczestnikom miejsca niedostępne dla innych podróżników. Będzie to szansa na poznanie Amazonii w najbardziej pierwotnej postaci. Wyprawy czarnymi jeziorami, spotkania z plemienną ludnością, poszukiwania anakondy czy pływanie z drapieżnymi piraniami to tylko część wielu niespodzianek jakie czekają na uczestników.

Classic Tour Inc. Oferuje nie tylko pełne wrażeń i adrenaliny podróże. Miłośnicy słodkiego lenistwa również znajdą coś dla siebie. Tydzień w Dubaju usatysfakcjonuje amatorów piaszczystych plaż. Klienci mogą wybrać jeden z nowoczesnych i luksusowych hoteli rozciągających się wzdłuż Zatoki Perskiej. Osoby lubiące buszować po sklepach będą mogły przechadzać się po ogromnych centrach handlowych oraz niewielkich klimatycznych bazarach z przyprawami i złotem. Piękna okolica zachęca do krótkich wycieczek w poszukiwaniu zabytków. Koszt takiego wyjazdu to $2,550.

classic tour dubaj W podróż z Classic Tour Inc.

Szczegółowe opisy tych niezwykłych podróży znajdziemy na stronie internetowej Classic tour Inc. Możemy tu również zarezerwować poszczególne .

Powiązane artykuły