W. Kruk na Walentynki

Spis treści

Wielkimi krokami zbliżają się , choć ktoś może powiedzieć, że wiele czasu jeszcze do tego dnia pozostało, wszyscy dobrze wiemy, że czas ucieka szybciej niż się tego spodziewamy. Mamy dzisiaj więc propozycję dla tych, którzy chcą wręczyć niebanalny prezent. Firma jubilerska W. Kruk przygotowała specjalną srebrną bransoletkę z serduszkiem i kilkadziesiąt różnych zawieszek do niej. Dzięki temu każda bransoletka może być inna, jak różne są osoby i miłości.

2303251 W. Kruk na WalentynkiW kolekcji projektanci przygotowali propozycje zarówno dla kobiet ceniących klasykę i elegancję, jak również dla bardziej szalonych, pozwalających sobie na odrobinę ekstrawagancji i zabawę dodatkami. Na przeciw tym wszystkim wymaganiom wychodzi W. Kruk prezentując w kolekcji zawieszek całą gamę kształtów i wzorów. Znajdziemy więc klasyczne serduszka, kłódki i kamyczki. Ale także bardziej ekstrawaganckie kształty: hot-dog, klapek, koszulka, statek, pistolet czy nawet garnek. To ostatnie pewnie dla tych kobiet, które nie czują się w kuchni jak ryba w wodzie i taka zawieszka to jedyny garnek, z którym mają do czynienia. Oby nie był zapowiedzią tego, że decydując się na związek z mężczyzną, od którego dostajemy taką zawieszkę, on widzi naszą przyszłość głównie w swojej kuchni. Nie doszukujmy się jednak drugiego dna we wszystkim i nie myślmy, że skoro do bransoletki doczepiony jest pistolet, facet ma złe zamiary. To raczej komplement dla absolutnie wystrzałowych kobiet.

walantynkiakt W. Kruk na Walentynki

Ale porzućmy już dywagacje dotyczące symboliki zawieszek do bransoletki W. Kruk. Przyjrzyjmy się jeszcze technicznej stronie tej biżuterii. Bransoletka wykonana jest ze srebra, podobnie jak większość zawieszek. Ponadto znajdziemy zawieszki z żółtego i białego złota. Zawieszki wysadzane są cyrkoniami i perłami. W. Kruk oferuje także pokaźną ilość zawieszek we wszystkich kolorach tęczy.

Dobrym pomysłem jest dokupowanie kolejnych zawieszek do bransoletki wraz z upływem czasu, po jakichś ważnych wydarzeniach, można wtedy stworzyć własną biżuterię o wyjątkowej historii.

Jeśli chodzi o cenę, sama bransoletka kosztuje 249 złotych, a cena zawieszek zaczyna się od 49 złotych, w zależności od materiału z jakiego jest wykonana.

Więcej informacji na stronie internetowej firmy W. Kruk.

Powiązane artykuły