Villa Vogla w Wilanowie

Villa Vogla w Wilanowie

Spis treści

Niedaleko Jeziorka Wilanowskiego i zabytkowego Pałacu Królewskiego powstaje luksusowa Villa Vogla. W willi, której oddanie zaplanowane jest na wrzesień 2010, znajduje się 39. apartamentów.

Budynek liczy trzy kondygnacje naziemne i jedną podziemną – z miejscami postojowymi. Powierzchnia mieszkań waha się do 56 do 233 mkw. Największe mają w wyposażeniu kominki. Wszystkie mieszkania mają okna przeciwłamaniowe. Dbałość o komfort przyszłych mieszkańców na każdym piętrze znajdują się tylko dwa mieszkania połączone wspólnym holem.

Villa Vogla w Wilanowie

Cena za metr kwadratowy wynosi około 9 tysięcy złotych. Kształt willi wzorowany jest na starożytnych rezydencjach. Dziedziniec willi otacza kolumnada, która podtrzymuje dach. Z tarasów mieszkań widać Park Natoliński i Warszawski Obszar Krajobrazu. Projekt Willi Vogla wykonała Pracownia Szaroszyk i Rycerski. Willa położona jest wśród terenów zielonych, nawiązujące do roślinności w Parku Pałacowym. Wybudowane będą także place zabaw dla dzieci, całe osiedle będzie ogrodzone.

Powiązane artykuły