VI Międzynarodowy Festiwal Mody Ślubnej Torwar

Spis treści

Już za kilka tygodni czeka nas jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń targowych w Polsce. Mowa o kolejnej edycji Międzynarodowego Festiwalu Mody Ślubnej Torwar.

Festiwal odbędzie się w dniach 5 – 6 grudnia w Warszawie na ul. Łazienkowskiej. Wszystkie imprezy związane z festiwalem będą miały miejsce w Hali Torwar. Godziny otwarcia to 10-18, a bilety można nabywać w kasach już od 9 rano.

Wydarzenie to jest organizowane przez wydawcę magazynów „ na Ślub” oraz „Super Ślub”. W ramach festiwalu odbędzie się wiele pokazów strojów ślubnych, a także dekoracji oraz akcesoriów. Ponadto swoją ofertę przedstawią fotografowie, restauratorz, zespoły muzyczne, dekoratorzy oraz wiele innych.

Organizatorzy przygotowali dla gości mnóstwo atrakcji. Będzie to m.in. konkurs sms-owy z cennymi nagrodami, oraz możliwość wygrania samochodu KIA Soul. W programie znajdują się pokazy ponad 250 wystawców z kraju i ze świata. Co więcej, odbędzie się prezentacja sukien ślubnych i wieczorowych Veromia, lekcje u ślubnego oraz konsultacje z wedding plannerem.

Dobrą informacją dla przyszłych panien młodych jest ta, iż planowana jest wyprzedaż sukien, a ceny zaczynają się już od 100 zł. Takiej okazji nie sposób ominąć.

Więcej informacji o festiwalu znajdziemy na jego stronie internetowej.

Powiązane artykuły