Urządź sobie łazienkę

Spis treści

Tę łazienkę pokochasz od pierwszego wejrzenia i nie tylko dlatego, że nosi nazwę LOVE. To co wyróżnia najnowszą kolekcję Novello, to istny minimalizm, który w naturalny sposób  z pomieszczeniami takimi jak łazienki. Włoska firma doskonale zdaje sobie z tego sprawę, oferując swoim klientom czystą lekkość z niewielką dawką abstrakcji przy wykończeniu.

love 01 Urządź sobie łazienkę

Niewinność w postaci perłowego białego koloru przeplatają lśniące napisy LOVE. Finezyjne, “wygięte” kształty nadają wannie i umywalce zmysłowego charakteru. Komplet urządzeń do łazienki od Novello to przeciwieństwo zasady “piękne nie jest praktyczne”.

Dzięki zachowaniu minimalistycznego stylu wanny i umywalki możliwa jest praktycznie dowolna aranżacja łazienki, bez obaw o artystyczny kiks. Dzięki Novello “pokochasz” swoją nową łazienkę.

love lavabo Urządź sobie łazienkę

W kompletnej opozycji do stylu włoskich projektantów znajduje się wanna Intarcia Pedestal od MTIwhirlpools. Onieśmielająca swoim przepychem, solidna, pełna ostrych krawędzi wanna stoi niczym monument i dumnie prezentuje się w łazience.

mti whirlpools solid surface tubs intarcia 1 Urządź sobie łazienkę

Wanny zostały zaprojektowane przez Matthew Quinn – zdobywcę licznych nagród designerskich. Z zewnątrz Intarcia pokryta jest eleganckim czarnym kolorem ze wstawkami z polakierowanego na niebiesko drewna. Druga wersja, z odwróconym piedestałem, pokryta jest matową białą emalią. Zamiast drewna użyto wstawek ze stali nierdzewnej. Co ciekawe, wanna stoi na piedestale, który został wyposażony w funkcję hydromasażu. Intarcia to wyszukana, pełna przepychu wanna, która zamieni każdą łazienkę w gabinet pełen komfortu i relaksu.

mti whirlpools solid surface tubs intarcia Urządź sobie łazienkę

Przedstawicielką zupełnie innego stylu jest Sartoriale – pastelowoniebieska wanna zaprojektowana i wykonana przez Antonio Lupi. Kontrast jaki powstał pomiędzy białym wnętrzem, a zewnętrznym niebieskim pokryciem szybko przyciąga oczy. Należy dodać, że dostępne są również inne wersje kolorystyczne, w tym także z czarnym pokryciem.

antonio lupi blue bathtub sartoriale 1 Urządź sobie łazienkę

Wzrok przyciąga również nietypowo stercząca krawędź, która może być wykorzystana w praktyczny sposób. Niesymetryczne krawędzie to nie nowość, aczkolwiek przy tej wannie prezentują się one nadwyraz dobrze.

antonio lupi blue bathtub sartoriale 2 Urządź sobie łazienkę

antonio lupi blue bathtub sartoriale 3 Urządź sobie łazienkę

Powiązane artykuły