Urządź łazienkę z Laufen

Spis treści

Od 110 lat szwajcarska firma Laufen sprawia, że możemy komfortowo urządzić nasze łazienki. Przyszedł czas na zaprezentowanie kilku najciekawszych propozycji na aranżację tego pomieszczenia.

Dzięki zestawowi Moderna skończą się czasy, kiedy korzystanie z łazienki było czynnością automatyczną. Doskonałe formy stworzą wspaniałą atmosferę, a ogromna funkcjonalność sprawi, że to pomieszczenie stanie się niezwykle wygodnym miejscem do relaksującej kąpieli. Moderna daje dużą swobodę w urządzaniu łazienki. Umywalki są dostępne w wersji z jedną lub dwoma komorami. Wanna o tradycyjnym kształcie będzie świetnie wyglądała w obudowie z płytek ceramicznych, najlepiej w brązowym kolorze.

Miękkie i delikatne linie zestawu Il Bagno Alessi One sprawią, że łazienka nabierze intymnego charakteru. Bidet oraz WC są zamontowane na ścianie. Wanna wygląda skromnie, ale jest bardzo funkcjonalna. Prostotę formy nadrabiają liczne opcje, takie jak hydromasaż, podwodne podświetlenie czy podgrzewanie wody. W ofercie firmy jest wersja wolnostojąca lub montowana przy ścianie. Elementy te będą się dobrze komponować z odważnym czerwonym kolorem ścian.

Kolejnym zestawem jest Vienna. Nawiązuje on do tradycyjnych łazienek z elementami drewna. Design daleki od współczesnych form kreuje elegancki wizerunek. Linia Vienna składa się z kilku typów mebli: wiszących lub stojących na podłodze. Dostępne są one w wersji z buku oraz orzecha włoskiego. Do tego będą pasowały średnie oraz wysokie szafki oraz seria luster.

Ciekawą propozycją jest także linia Mimo. Dostępna w wersji czarno-białej lub czarno-różowej, stanie się źródłem inspiracji. Meble z serii są podwieszane, co ułatwi czyszczenie podłogi. Co więcej, powierzchnie są odporne na zadrapania i wykonano je z materiałów uzyskanych z recyklingu. W tej łazience wszystko jest wzorzyste. Jeden wzór przewija się na różnych elementach, takich jak szafki, dywaniki, ściany, czy nawet zasłonki do prysznica. Kontrastujące kolory wanny oraz umywalki doskonale się odnajdą w nowoczesnych mieszkaniach.

Produkty sygnowane nazwą Laufen odpowiadają normom europejskim oraz spełniają szwajcarskie standardy. W produktach firmy stosuje się technologię nano, dzięki której żaden osad ani kurz nie ma prawa osiąść na długo, a jeśli się pojawi, wystarczy spłukać go wodą.

Więcej informacji o każdej z tych linii oraz inne pomysły na urządzenie łazienki znajdziemy na stronie internetowej firmy Laufen.

Powiązane artykuły