UltraGlas – szklane płytki w łazience

Spis treści

We współczesnych łazienkach dzieje się coraz więcej. Tradycyjne wyposażenie powoli ustępuje nowoczesnym konstrukcjom. Teraz przyszedł czas na ścienną rewolucję. Prezentujemy szklane płytki firmy UltraGlas.

UltraGlas stworzyła technikę wytwarzania szkła polegającą na jego specjalnym podgrzewaniu i wytłaczaniu. Tak powstają szklane płytki, które z powodzeniem mogą zastąpić tradycyjne kafelki ceramiczne.

Kolekcja płytek CrispCast to idealne rozwiązanie dla współczesnych łazienek. W ofercie dostępne są modele kolorowe, przezroczyste i półprzezroczyste. W procesie produkcji kolory są permanentnie wtapiane w szkło. Chroni to barwy przed wyblaknięciem lub rozłączeniem się w przypadku wilgoci. Klienci sami mogą dowolnie dobierać zestawy kolorów tak, aby stworzyć gustowne wzory.

Dzięki firmie UltraGlas nasza stanie się małym dziełem sztuki. Szkło wykonane techniką CrispCast może być wykończone na kilka sposobów: grawerowanie, posrebrzanie, dekorowanie motywami roślinnymi, wykańczanie dodatkowymi elementami.

Różnorodność szklanych płytek UltraGlas sprawia, że będą pasowały do każdej łazienki. Modele przezroczyste i półprzezroczyste pasują do tradycyjnych łazienek, gdy nie chcemy przeprowadzać wielkich zmian. Można je zastosować nie tylko na ściany, ale także do wyłożenia podłogi lub zbudowania ścianki działowej. Światło przechodzące przez płytki nada elegancki charakter łazience. Należy pamiętać, że nie można przesadzać z kolorami. Dlatego kolorowe nieprzezroczyste płytki lepiej wykorzystać do stworzenia detali, np. pasów na ścianach, samej ścianki działowej lub jako pojedyncze elementy na jasnej ścianie.

Szczegółowa oferta znajduje się na stronie internetowej firmy.

Powiązane artykuły