Tylko dla kobiet

Spis treści

Kobiece coraz bardziej zachwycają kształtem oraz oryginalnymi motywami na tarczy. Jednym z przykładów jest jeden z niedawno prezentowanych przez nas zegarków. Z kolejną propozycją dla pań wychodzi Jean Richard. Oferuje on jeden z najbardziej subtelnych zegarków jaki kiedykolwiek został zaprojektowany- Lady Small Seconds. Jest to nowy wzór dobrze znanej już na rynku jubilerskim kolekcji- Bressel- zapoczątkowanej w 2005. Nie ma jednak wątpliwości, że ten nowy model to prawdziwa perła wśród dotychczasowych propozycji.

Wyjątkową cechą zegarka Lady Small Seconds są harmonijnie zaokrąglone brzegi, które będą odpowiednie dla najbardziej wymagających kobiet. Ponadto uwagę klientek z pewnością przykują połyskujące , które pełnią bardzo ważną rolę w tym zegarku. 12 z tych kamieni szlachetnych oznacza godziny, a kolejnych 58 umieszczono dookoła tarczy na szkiełku zegarka. Za barwę wyświetlacza odpowiedzialna jest szara lub błękitna macica perłowa. Dzięki temu zabiegowi, tarcza zegarka kojarzy się z jeziorem oraz z pływającymi po nim kwiatami lotosu. Bransoletka zegarka wykonana została z białej lub czarnej skóry aligatora, również na niej umieszczono motyw kwiatu lotosu.

Podsumowując, zegarek Lady Small Seconds projektu Jean Richarda to wyjątkowy model z kolekcji Bressel. Podkreśla on to, co w kobiecie najpiękniejsze: szyk, grację oraz wdzięk.

Informacje na temat producenta na: http://www.jeanrichard.com/

Powiązane artykuły