Twoje prywatne spa

Spis treści

Chcesz zmienić wystrój swojej łazienki? Marzysz o czymś komfortowym i zarazem stylowym? Najnowsza kolekcja wyposażenia łazienek od Kaldewei została zaprojektowana specjalnie dla ciebie!

Jedną z głównych koncepcji najsłynniejszego europejskiego projektanta jest nietypowa kolorystyka. Odchodzi on od standardowych bieli i w zamian proponuje czarne elementy wystroju. Dlatego też centralnym punktem projektów na ten sezon jest Elipso Duo Oval. Jest to czarna, owalna wanna, która nada smaku każdej łazience. Cechuje ją swoista elegancja, a także oszczędność w zdobieniach. Aby zaspokoić potrzeby najbardziej wybrednych klientów, zaprojektowano aż 8 różnych wersji.

Kolejną pozycję w ofercie Kaldewei stanowi Piatto. Ten ekstrawagancki pomysł na prysznic to odważny projekt, który będzie idealnym dopełnieniem przestronnych pomieszczeń. Jego innowacyjna konstrukcja sprawia, że ma się wrażenie dryfowania po wodzie. Dodatkowo, na specjalne zamówienie, elementy prysznica mogą zostać ozdobione motywami wykonanymi z 24-karatowego złota. Jak widać Kaldewei stawia nie tylko na jakość, ale również na luksusowy wygląd swoich produktów.

Ponadto najnowsza kolekcja zawiera m.in. wanny z najnowocześniejszym systemem do hydromasażu oraz modele podświetlane. Klient bez najmniejszego problemu znajdzie taki projekt, który odmieni zwykłą, szarą łazienkę w prawdziwe, prywatne spa.

Więcej na: http://www.kaldewei.com/pl/index.php

Powiązane artykuły