Kasch Overflow twoje prywatne spa…

Kasch Overflow twoje prywatne spa

Spis treści

Innowacyjne rozwiązania w łazienkach połączone z estetycznym wyglądem to jedno z bardzo często podejmowanych przez współczesnych projektantów wyzwań. Przykładem może być niedawno prezentowany wielofunkcyjny prysznic. Tym razem w centrum zainteresowania znalazła się wbudowana w podłogę wanna, której twórcą jest laureat nagrody Red-Dot-Design, Kasch.

Kasch oferuje swoim klientom kolekcję Kasch Overflow. Łączy ona w sobie zachwycający wygląd oraz bezwarunkowy komfort. Wbudowane w podłogę wanny nadadzą każdemu pomieszczeniu orientalnego charakteru oraz subtelnie nawiążą do stylu klasycystycznego.

Kasch Overflow twoje prywatne spa

Wiele dostępnych możliwości dotyczących zarówno kształtu (koło, kwadrat, prostokąt i inne), jak i głębokości, z pewnością ułatwi wybór takiego modelu, który zaspokoi wszelkie potrzeby klienta oraz stanie się centralnym miejscem nie tylko w łazience, ale w całym domu.

Kasch Overflow to kolekcja, wobec której absolutnie nikt nie pozostanie obojętnym. Zachwyca ona harmonią kształtów oraz barw. Po zakupie jednego z modeli oferowanych przez producenta moment kąpieli z pewnością stanie się najważniejszą częścią każdego dnia.

Powiązane artykuły