Tropiki w polskich górach?

Spis treści

a front szarotka big Tropiki w polskich górach?Jeśli wciąż zastanawiacie się nad wyborem wakacyjnego miejsca wypoczynkowego, to Zieleniec wydaje się być doskonałą opcją. Jest to miejscowość położona w południowo – zachodniej Polsce w województwie Dolnośląskim w powiecie Kłodzkim, w pobliżu czeskiej granicy. Miejscowość znajduje się na wysokości 800 – 960 m n. p. m. w paśmie Gór Orlickich. Jest to doskonałe miejsce do wakacyjnego wypoczynku z dwóch powodów. Pierwszym jest sam klimat. W Górach Orlickich jest on zróżnicowany: ostry i chłodny w najwyższych partiach gór oraz umiarkowany i ciepły na Pogórzu Orlickim. Specyficzny mikroklimat wymusza na organizmie zwiększoną produkcję czerwonych krwinek, co przekłada się na dobre samopoczucie i zdrowie. Drugim powodem jest ekskluzywny pensjonat Vital & Spa Resort Szarotka.

Pensjonat Szarotka jest miejscem wyróżnionym w plebiscycie TopHotel 2008 w kategorii TopHotel Mountains 2008. Szarotka dysponuje 140 miejscami noclegowymi, które oferowane są w dwóch standardach: superior i prima. oferuje także apartamenty i pokój przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Dla gości zostało udostępnione bezpłatne łącze internetowe. Pokoje w standardzie prima posiadają pełnowymiarowe łóżka i TV. Pokoje superior są urządzone w ekskluzywnym włoskim stylu. Apartament typu prima jest pokojem dziennym z aneksem wypoczynkowym i sypialnią. Zaś w przypadku apartamentu superior oddzielony został pokój dzienny od sypialni.

b room szarotka big Tropiki w polskich górach?

duszniki zdroj szarotka vital spa resort 2 2 Tropiki w polskich górach?

Szarotka dysponuje także ofertą odnowy biologicznej przygotowanej przez wyspecjalizowaną kadrę. W skład tej oferty wchodzą:

  • Vitarium – czyli sfera z rekreacyjnym basenem, kolorowym jacuzzi, brodzikiem dla dzieci i wypoczynkową plażą. Dostępna jest tu także biosauna w dwóch odsłonach: klasycznej – fińskiej i alpejskiej – ziołowej. Można ponadto skorzystać z tradycyjnej łaźni rzymskiej i Cardio Fitnessu, gdzie pracownicy, na życzenie, pomogą opracować codzienny program zajęć ruchowych.
  • Vital Spa – do dyspozycji gości znajduje się siedem gabinetów SPA, Gabinet Zmysłów z łaźnią oraz wanną z hydromasażem dla par. Dla osób potrzebujących szczególnej relaksacji Szarotka oferuje Gabinet Masaży Świata oraz Cosmo SPA z nowatorską kapsułą zabiegową. Pensjonat oferuje także możliwość korzystania z siłowni i solarium.

i pool szarotka big Tropiki w polskich górach?

oferuje dla swych gości dodatkowo Music Bar, który został zainspirowany działalnością artystyczną Milesa Davisa. Atmosfera klubu nie jest jednak determinowana inspiracją jego wystroju, ponieważ otwarta jest na preferencje i kreatywność gości Szarotki. Minimalna cena pobytu jednej osoby w Szarotce to 130 złotych, zaś maksymalna – 700 złotych. Rezerwacji można dokonać za pośrednictwem strony Szarotka.eu.

Vital & Spa Resort Szarotka zdaje się być doskonałym miejscem do wypoczynku; z jednej strony mamy możliwość skosztowania przyjemności zdobywania szczytów w górskim klimacie, z drugiej zaś oferta Vital & Spa przywołuje klimat egzotycznej wyspy.

Powiązane artykuły