Transparentny stolik

Spis treści

Zachwyć znajomych i wprowadź odrobinę magii do swojego mieszkania za sprawą transparentnego stolika. Dzieło projektanta Johna Brauera to mebel odpowiedni dla miłośników oryginalnych i wyszukanych akcesoriów do aranżacji wnętrz.

image funcphp Transparentny stolik

Co magicznego ma w sobie stolik Illusion? To ręcznie wykonany mebel. Każdy z jego poszczególnych modeli jest unikalny i jedyny w swoim rodzaju. Gdy na niego patrzymy wydaje się, że to przezroczysty obrus na niewidzialnym, okrągłym stole. Taki efekt uzyskano dzięki technice gięcia 3 mm akrylu / PMMA, z którego stolik jest wykonany.

Producent zaleca, by odchodzić się ze stolikiem ostrożnie, jak ze szkłem, nie siadać na nim, ponieważ maksymalne obciążenie wynosi 25 kg. Do wyboru mamy dwa modele stolika – mniejszy o wysokości 45 cm, średnicy blatu 31 cm lub większy (wysokość 54 cm, średnica 44 cm). Oba w transparentnej, przezroczystej wersji kolorystycznej, dającej złudzenie zawieszenia nakrycia stołu w stanie nieważkości. Najlepiej będzie prezentował się we wnętrzach nowoczesnych, nada także świeżości salonowi w stylu retro.

Stolik Illusion można nabyć w cenie 840 złotych za mniejszy model, 1 170 złotych za większy za pośrednictwem sklepu Deco. Prowadzi on sprzedaż oryginalnych produktów wyposażenia wnętrz, produkowanych przez znane na całym świecie firmy.

Źródło: deco24.pl

Powiązane artykuły