Torebki w piórkach

Spis treści

Ponad miesiąc temu donosiliśmy o butach z piór dla „kobiety ptaka”. Paniom, którym czółenka przypadły do gustu mamy niespodziankę. Mowa o Mini Feather Disco – torebce od Angel Jackson. Przyciągające uwagę torebeczki to symbioza luksusowej wężowej skóry oraz delikatnych i kolorowych piór.

Tuż pod zamknięciem widać dyskretną kokardkę, która koresponduje z 120 – centymetrowym paskiem na ramię. o wymiarach 18cm x 19cm dostępne są w 4 wariantach, w których dominuje jedna z wybranych barw: żółty, różowy, czarny, fuksja, pomarańcz i biel. Mini Feather Disco prezentują się nieco ekstrawagancko, dlatego jeśli chcemy ją zaprezentować należy włożyć odpowiednią garderobę (najlepiej jednolitą i ciemną). Cena produktu: 194 funtów.

Na wieczór proponujemy Feather Disco Chandra – równie elegancka, ale bardziej stonowana wersja (przeważają tu lekko połyskujące czernie). Torebka jest bardziej pakowna (39cm x 26cm) i posiada znacznie krótszy pasek (50cm). Cena produktu 260 funtów. Wadą jest jej konserwacja. Pielęgnowanie piórek może okazać się bardzo czasochłonne. można nabyć na stronie producentki.

Powiązane artykuły