Torebka od Diora

Spis treści

Mimo, że za oknami pogoda jest jesienno – zimowa, to już warto zastanowić się nad tym, co założymy na wiosnę. Warto zacząć od wyboru . Ciekawą propozycją może się okazać wiosenny model od Diora.

Torebka Ruffled Flap Shoulder Bag to model do noszenia na ramieniu. Świeży design podkreśla dominujący kolor czerwonego maku. Interesującym i oryginalnym elementem są srebrne łańcuchy, które łączą torebkę ze skórzanym paskiem.

torebka od diora Torebka od Diora

Projektanci zadbali o brak monotonii, a to za sprawą ręcznie wykonanych dużych szwów diamentowych na torebce. Dodatkowo model ten posiada delikatne plisowanie na brzegach klapy oraz na środku, co sprawia, że torebka staje się niezwykle kobieca, a wręcz dziewczęca.

Do wykonania użyto najlepszej jagnięcej skóry. Logo marki Dior zostało umieszczone na zawieszce z boku przy pasku. Torebka zapinana jest na srebrny zatrzask.

Model ten jest dostępny w przedsprzedaży na stronie internetowej sklepu Neiman Marcus. Dostaw należy się spodziewać około 6 stycznia. Cena Diora to 2050 dolarów.

Powiązane artykuły