Torebka Miss Sicily Patent

Spis treści

Dolce & Gabbana, światowy dom mody z Włoch od wielu lat wyznacza trendy w modzie. Tym razem prezentuje damską torebkę Miss Sicily Patent.

Być może połączenie złota i różu wyda się niemodne i lekko kiczowate, jednak ten model nadaje nowe znaczenie tej mieszance. Kolor ma wyjątkowy jasny i ciepły odcień, co sprawi, że spodoba się każdej kobiecie szukającej żywego dodatku dla swojego stroju.

Miss Sicily Patent posiada mocną i twardą ramkę u góry. Jest wykończona złotymi elementami. Posiada pasek na ramię oraz rączkę, która jest specjalnie wyprofilowana, aby nie psuć symetrycznego wyglądu .

Torebka ma 20 cm wysokości, ok. 26 cm długości, oraz 16 cm szerokości. Być może nie pomieści ona wszystkich niezbędnych dla kobiety przedmiotów, ale z pewnością jest tam wystarczająco dużo miejsca na zestaw do makijażu i nawet aparat cyfrowy.

Z przodu torebka posiada plakietkę z logo domu mody. Dodatkowo wyprodukowano wersję z czarnej skóry dla tych pań, które wolą stonowany styl.Za Miss Sicily Patent zapłacimy $1,750.00. Jest dostępna w sklepie internetowym Neiman Marcus.

Powiązane artykuły