Torebka Marcie od Chloé

Spis treści

Weekend to czas, kiedy kobiety biznesu zdejmują swoje oficjalne stroje i wkładają coś bardziej wygodnego i swobodnego. Nie należy jednak zapominać o pasujących dodatkach, nawet po oficjalnym dniu w pracy. Takim dopełnieniem codziennego stroju może być torebka Marcie od Chloé.

torebka marcie od chloe Torebka Marcie od Chloé

Torebka jest wykonana ze skóry cielęcej. Głęboki czerwony kolor wpadający w pomarańcz i ciekawy design sprawią, że kobieta nie zginie w tłumie nudnych czarnym torebek. Pasek na ramię jest pojedynczy i przypomina skręcony spiralnie kawałek materiału. Torebkę wykończono elementami w złotych odcieniach.

Szerokość to 32 cm, wysokość – 30 cm, a głębokość to 26 cm. Odległość paska od to 16 cm. Torebka zamykana jest na klapę ozdobioną interesującymi szwami. Pod nią na zewnątrz jest ukryta kieszeń na zamek. Także w środku znajdziemy małą zapinaną kieszonkę. Ponadto z przodu umieszczono dwa wyciągane paseczki, które dodają wiele uroku tej torebce.

Torebka Marcie będzie świetnie pasować do prostego topu, obcisłych dżinsów oraz długiego kardiganu. Nowy model od Chloé można zamówić w internetowym sklepie net-a-porter.com.

Powiązane artykuły