Torebka Hobo od Bally

Spis treści

Marka Bally prezentuje stylową, kobiecą torebkę Hobo z odrobiną gustownych detali, którym nie oprze się żadna elegancka kobieta.

Ta śliczna torebka jest wykonana z miękkiej skóry. Kształt jest wyokrąglony i przypomina muszlę. Torebka jest dostępna w dwóch wersjach kolorystycznych: kremowej bieli oraz czerni. Detale cechuje skromność, które w pierwszej wersji są złote, natomiast w czarnej – srebrne.

Miękki pasek na ramię jest połączony z torebką przy pomocy skórzanych pierścieni wykończonych metalem (złoty w białej wersji lub srebrny w czarnej). Z każdej strony posiada wzór wstęgi szwedzkiej. Torebka jest szeroka na 50 centymetrów i wysoka na 30. Duży rozmiar pozwoli każdej kobiecie schować w niej wszystkie potrzebne akcesoria z którymi nie lubi się rozstawać.

torebka hobo od bally 002 Torebka Hobo od Bally

Na przedniej części znajduje się delikatny i drobny herb marki Bally. W środku wydzielono kieszonkę na telefon komórkowy oraz komory zasuwane na zamek.

Wersja biała Hobo jest świetnym antidotum dla wszystkich ciemnych kolorów, które zobaczymy w tym sezonie i z pewnością będzie w modzie przez długi czas.

Torebkę Hobo kupimy za $875. Jest dostępna w sklepie internetowym Intermix.

Powiązane artykuły