Tommy Hilfiger charytatywnie

Spis treści

Kilka tygodni temu na www.eleganta.pl mogliście przeczytać artykuł przedstawiający specjalną, limitowaną serię kosmetyków marki NIVEA, gdzie dochód ze sprzedaży był przekazany na walkę z rakiem piersi. Na podobny pomysł wpadła słynna firma Tommy Hilfiger.

W sklepach całego świata oraz w e-sklepach wspomnianej marki można zakupić najnowszy model torebki dziennej. Wyróżnia się ona rozmiarem oraz kolorystyką. Torebka jest na tyle duża, że bez najmniejszego problemu pomieści wszystkie „niezbędne” kobiece akcesoria. Wykonana ze skóry zachwyca delikatnością i miękkością.

Torebkę można zakupić w kolorze białym, czerwonym i żółtym. Mimo że wszystkie trzy barwy są lubiane i często wybierane przez nowoczesne kobiety, my namawiamy do zakupu produktu w kolorze żółtym. Dlaczego? Otóż 50% dochodu ze sprzedaży torebki właśnie w tym kolorze będzie przekazana Breast Heath International w celu finansowego wsparcia leczenia kobiet cierpiących na raka piersi.

O ile nie podoba nam się, gdy jedna marka kopiuje produkty innej, o tyle w 100% popieramy charytatywne akcje zarówno Nivea, jak i Tommy Hilfiger. Oby więcej takich pomysłów.

Powiązane artykuły