Timex i różowe złoto

Spis treści

Różowe to najmodniejszy w tym sezonie kruszec! Firma Timex postanowiła wykorzystać ten szlachetny materiał w najnowszej kolekcji czasomierzy.

Różowe , które przeżywa swój renesans w branży jubilerskiej, wykorzystano zarówno w modelach damskich, jak i męskich.

Damski zegarek Timex SL Series spodoba się kobietom, które cenią ponadczasową elegancję, ale lubią też elementy sportowe i nowoczesne. Zegarek zdobią 92 kryształy , które otaczają okrągłą tarcze podwójnym pierścieniem. Srebrna bransoleta, w nieco męskim stylu, została połączona z elementami z różowego złota. Kobiecości dodaje również roślinny ornament umieszczony na tarczy czasomierza, wykonanej z macicy perłowej.

timex sl series automatics t2m930 Timex i różowe złoto

Elegancki zegarek Timex SL Series Automatics dla mężczyzn wyróżnia się finezyjnym wyglądem. Srebrna bransoleta kontrastuje z czarną tarczą ozdobioną elementami z różowego złota. Fani sztuki zegarmistrzowskiej mogą obserwować pracę mechanizmu przez okienko na tarczy oraz przez przezroczyste szkiełko z tyłu koperty. Mechanizm zasilany jest energią kinetyczną z ruchu nadgarstka. Zegarek wyposażono we wskaźnik stanu energii, który sygnalizuje potrzebę nakręcenia zegarka, oraz datownik – obie funkcjonalności w formie półokrągłych tarcz.

dostępne są w punktach sprzedaży Timex w całej Polsce oraz sklepie internetowym http://www.timex.pl/. Cena modelu damskiego: 499 złotych, męskiego: 679 złotych

Powiązane artykuły