Tęczowy prysznic

Spis treści

Spieczona słońcem skóra szuka latem ukojenia w chłodnych kroplach wody. Idealny byłby spacer w strugach deszczu, jednak pogoda często płata nam figla… Wprawdzie Matki Natury nie możemy poskromić, niemniej jednak możemy zamontować w łazience Ecco Charade od Fornala&Maulini.

fornara maulini3 Tęczowy prysznic

Twoja prywatna „deszczowa chmurka” dostępna jest w 4 kształtach: prostokątnym, trójkątnym, okrągłym oraz kwadratowym. Każda z nich posiada silikonową dyszę z systemem antykamiennym. Maksymalny strumień wody to 14 l/min z możliwością regulacji.

fornara maulini1 Tęczowy prysznic

Nowością na rynku jest Charade Chromotheraphy – prysznic z wmontowanymi barwnymi lampami. Okrągły wysięgnik deszczownicy wykonano ze stali nierdzewnej i posiada trzy dysze, które tworzą trzy kwiaty orchidei (stąd nazwa Tris Orchidea). Prysznic o średnicy 600mm posiada 3 źródła światła. Kwadratowa deszczownica dostępna jest w dwóch wielkościach: 800×800 oraz 500×500 z odpowiednio 5 i 4 źródłami światła. Deszczownica podłączona jest do wyłącznika, którym możemy regulować tępo zmiany kolorów oraz preferowaną barwę.

fornara maulini4 Tęczowy prysznic

Powiązane artykuły