Targi mody Fast Fashion 2009

Targi mody Fast Fashion 2009

Spis treści

W dniach 2 – 4 września 2009 odbędą się w Poznaniu targi mody Fast Fashion, które organizowane są przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. Będą one doskonałą okazją do zapoznania się z aktualną ofertą polskich i zagranicznych firm odzieżowych.

Fast Fashion 2009 to wydarzenie biznesowe skierowane do producentów i przedstawicieli polskich i zagranicznych marek odzieżowych, którzy oferują kolekcje odzieży i dodatków na bieżący sezon. Targi organizowane są także z myślą o handlowcach chcących nawiązać nowe kontakty biznesowe.
W ramach wydarzenia przewidziane są m. in.: seminaria i szkolenia dotyczące aktualnych trendów, marketingu i handlu, spotkania z wystawcami, spotkania o charakterze „business to business” oraz oferta odzieży na sezon jesień – zima 2009/2010.

Targi Fast Fashion będą odbywały się równolegle z Targami Tkanin i Dodatków dla Przemysłu Odzieżowego TEX-STYLE oraz Kontraktacjami Next Season i Body Style. Bilety wstępu będą do nabycia w cenie 10 i 20 złotych. Szczegółowe informacje o programie targów, warunkach wstępu czy zgłoszenia udziału swojej firmy w wydarzeniu dostępne są na stronie Fast-Fashion.mtp.pl.

Powiązane artykuły