Targi Modne Wnętrze 2011

Spis treści

to w dzisiejszych czasach najważniejsze marzenie wielu, zwłaszcza młodych, ludzi. Jednak cztery ściany to nie wszystko, potrzeba jeszcze dużo pasji i zaangażowania, żeby pustą przestrzeń mieszkania zamienić w wygodny, komfortowy i urządzony zgodnie z obowiązującymi trendami.

Wszystkich, którzy stoją przed zadaniem umeblowania lub wyremontowania mieszkania czy domu zapraszamy na Wyposażenia Wnętrz: Modne Wnętrze 2011.

img 8576 Targi Modne Wnętrze 2011

Na Targach będzie można zapoznać się z obowiązującymi trendami w wyposażeniu i aranżacji wnętrz. Nie oznacza to jednak, że zwolennicy tradycyjnych rozwiązań nie mają czego szukać na Targach, organizatorzy także dla nich przygotowali bazę sprawdzonych i praktycznych rozwiązań, które bez większych problemów można wprowadzić, czyniąc swój po prostu wygodnym miejscem do życia.

Dla tych jednak, którzy lubią niebanalne i nowoczesne rozwiązania przygotowana jest szeroka oferta najnowszych trendów i nowoczesnych gadżetów. Poza przeglądem trendów w dziedzinie aranżacji wnętrz, na Targach będzie można spotkać się ze stylistami i dekoratorami wnętrz. Modne Wnętrze 2011 rozpoczną się jutro, czyli w piątek 8 kwietnia i potrwają do niedzieli w hali Torwar przy ulicy Łazienkowskiej w Warszawie.

Więcej informacji o Targach można znaleźć tutaj.

Źródło: muratorexpo.pl

Powiązane artykuły