Targi InterflatDesign w Łodzi

Spis treści

Międzynarodowe Targi Łódzkie zapraszają do odwiedzenia drugiej edycji targów InterflatDesign.pl, które odbędą się w Łodzi w terminie 22-24 października 2010 r. To impreza proponująca nowe, oparte na designerskich propozycjach, spojrzenie na targi wyposażenia wnętrz. Honorowy patronat nad targami objęli: Marszałek Województwa Łodzkiego i Prezydent Miasta Łodzi.

interflat design Targi InterflatDesign w Łodzi

Oferta  targów obejmuje wszystko to, co związane jest z aranżacją wnętrz. Kilkudziesięciu wystawców zaprezentuje m.in. ekskluzywne włoskie meble do mieszkań i biur  (biurko UNO (z włoskiej fabryki mebli biurowych – projektantem kolekcji UNO jest Karmin Rashid), meble do kuchni, artykuły dekoracyjne, tekstylia domowe, innowacyjne systemy „inteligentnego domu”, designerskie oświetlenie, nowoczesne i ekologiczne sposoby zdobienia ścian. Wśród wystawców pojawią się także studia projektowe.

Ważnym założeniem targów jest prezentacja tendencji na 2011 r. W specjalnej strefie zorganizowane zostanie forum Trend 2011. W tym roku zrealizowane zostaną cztery tematy trendów: Głębia Natury, Przeczucie, Powiew Harmonii, Kolor . Twórcą koncepcji jest dr Marek Borowiński.  Dopełnieniem tej ekspozycji będą seminaria prowadzone przez autora trendów.

Podczas drugiej edycji targów przygotowaliśmy bogatą ofertę imprez towarzyszących: warsztatów, prezentacji i konferencji. 22 października odbędzie się III Konferencja „Zieleń w mieście”, podczas której poruszana będzie problematyka różnorodnych funkcji zieleni w miastach. Przez wszystkie dni targów w otwartej strefie prezentacji goście będą mogli uzyskać fachową wiedzę z różnorodnych dziedzin związanych z designem.

Z myślą o branży przygotowano profesjonalne szkolenia, których celem jest przekazanie wiedzy wpływającej na wzrostu efektywności sprzedaży sklepu, skuteczniejszego marketingu internetowego, regulaminów konkursów projektowych, czy spraw dotyczących ochrony prawnej wzornictwa przemysłowego.
Wszystkich gości targowych powinny zaciekawić prezentacje  trendów w aranżacji wnętrz na nadchodzący sezon, nowoczesne sposoby aranżacji stołu, najnowsze rozwiązania w technikach zdobienia ścian czy nowatorskie, designerskie rozwiązania inteligentnego domu.

Kolejna atrakcją targów będzie tworzony na żywo przez dwa dni mural do . Autorem i realizatorem tego projektu jest Gregor Gonsior. Tradycyjnie podczas tragów obędą się wystawy prac studentów Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi i Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania. Organizowana impreza jest doskonałym miejscem do prezentacji firm, nawiązywania kontaktów biznesowych i poznania najnowszych tendencji w designie.

Godziny zwiedzania:
Piątek, 22 października – 10.30-17.00
Sobota, 23 października – 10.00-17.00
Niedziela, 24 października – 10.00-17.00

Powiązane artykuły