Tadashi Shoji jesień-zima 2009/10

Spis treści

Japoński projektant Tadashi Shoji mieszkający na stałe w Stanach Zjednoczonych przedstawia jesienno-zimową kolekcję pięknych sukienek, które dodadzą uroku każdej kobiecie, która postanowi je założyć.

Projektant zawsze starał się w swoich kreacjach podkreślać kobiece kształty. Jego sukienki są efektowne i eleganckie. Założymy je na uroczystą galę, elegancki koktajl lub wielkomiejskie wesele.

Tadashi Shoji inspirował się organicznymi kształtami oraz kolorami czerpanymi prosto z natury. Oprócz modnego fioletu w kolekcji znajdują się także kreacje w odcieniu Rapture Rose. Kolor ten jest świeży i jaskrawy. Zachwyca swoją plastycznością i żywością, co podkreśla wytworny charakter sukni.

W kolekcji nie znajdziemy abstrakcyjnych wzorów. Projektant postawił na prostotę i skromność. Mimo to każda z sukni jest niezwykle elegancka i szykowna. Tadashi Shoji wie, jak wydobyć kobiece atuty i kształty.

W Polsce sukienki z tej kolekcji można dostać tylko w autorskich butikach marki Monaco Fashion Store w Warszawie (CH Blue City) oraz we Wrocławiu (CH Magnolia Park). Za poszczególne modele zapłacimy od 1000 do 2500 zł.

Powiązane artykuły