Claudia Ciuti – szpilą w ziemię

Claudia Ciuti - szpilą w ziemię

Spis treści

Wysokie , botki, szpilki, czółenka, wszystkie mają w sobie magię odmieniania kobiet. Choć potrafią ranić i uciskać, to kobiety nie mogą się im oprzeć. na wysokich obcasach są niepowtarzalnym nośnikiem atrakcyjności, ale same w sobie także mogą stanowić dzieło sztuki.

Takie są też od Claudii Ciuti. Luksusowe, eleganckie, wpisujące się w najnowsze trendy mody. Ciuti jest włoską projektantką, która zaczynała swoją przygodę z modą we Florencji. W swoich projektach wykorzystuję skóry, zamsz, a także delikatne materiały jak np. satyna. Tym co stanowi o atrakcyjności jej projektów są ciekawie wykorzystane dodatki, fantazyjne zapięcia nadające charakter butom. Stąd też wysokie wiązania, drobne kokardki, szerokie klamry, pióra czy łączenia dwóch różnych materiałów.

Claudia Ciuti jest ekskluzywną projektantką. Ceny butów kształtują się na poziomie kilkuset dolarów. Jej projekty można kupić tylko w trzech sklepach na świecie. Dwa z nich znajdują się w Stanach Zjednoczonych, w Nowym Jorku, trzeci we Włoszech.

Powiązane artykuły