Szezlong Jouba od Answerdesign

Spis treści

Firma Answerdesign zajmuje się tworzeniem unikatowych mebli w limitowanych seriach, które są przeznaczone dla amatorów sztuki i nowoczesnego designu. Koncepty firmy krzyżują w sobie oryginalne formy oraz elementy tradycyjnego piękna sztuki i tradycji.

Jednym z ciekawszych projektów Answerdesign jest szezlong Jouba. Prezentuje on formę kręconych linii pozwalających na doskonały odpoczynek. Mebel ten cechuje się jednocześnie prostotą i elegancją. Jouba wpasuje się zarówno do wnętrz, jak i do ogrodów, patio czy basenów. A uczyni to dzięki swojej odporności na zmienne warunki atmosferyczne, uszkodzenia oraz promieniowanie UV.

Ten model szezlonga bazuje na ośmiu drewnianych częściach z sykomory, przypominających kształtem tabliczki czekolady. Położenie tych elementów można niezależnie zmieniać, aby utworzyć linię idealną dla naszego ciała.

Stelaż jest wykonany z matowej stali, co w połączeniu z drewninymi częściami nadaje meblowi odważny aerodymaniczny wygląd. Osiem elementów siedziska jest dostępne w wersi pokrytej skórą, różnymi tkaninami lub skajem. Wymiary szezlonga to 198 cm długości, 630 szerokości i 470 wysokości.

Więcej informacji o produktach firmy Answerdesign znajdziemy na ich stronie internetowej.

Powiązane artykuły