Sypiając ze Swarovskim

Spis treści

Jest takie jedno wyjątkowe miejsce, za którym się tęskni, do którego zawsze się powraca i w którym człowiek czuje się najlepiej – dom. Dlaczego by teraz nie uczynić go jeszcze bardziej unikalnym? Taką możliwość daje uzupełniona, czyli jeszcze bardziej urzekająca, kolekcja mebli Crystal Edition, niemieckiej marki Finkeldei. Co jest w niej tak niezwykłego? Połyskujące  Swarovskiego, oczywiście.

Po ogromnym sukcesie, jaki odniosła pierwsza kolekcja Crystal Edition zarówno na rynku narodowym, jak i zagranicznym, Finkeldei postanowił ją rozwinąć dodając 50 dodatkowych mebli. Obecnie, małe, połyskujące kryształki ozdabiają nie tylko obicia sof, łóżek i foteli, ale również umieszczono je w stołach, szafkach, komodach, czy też kredensach – wszystko, po to, by pomieszczenie uczynić olśniewającym w dosłownym tego słowa znaczeniu.

Duet Finkeldei – Swarovski to idealne połączenie dwóch oryginalnych i często ekstrawaganckich stylów. Owoc tej współpracy – Crystal Colection – to niewątpliwie gwarancja dobrego stylu oraz produktu najwyższej jakości. Dyrektor firmy Finkeldei stwierdził, że ta kolekcja, to: „festiwal dla zmysłów”, co bezdyskusyjnie jest bardzo trafnym określeniem tego arcydzieła.

Więcej informacji na: http://www.finkeldei.de/

Powiązane artykuły