Sylwester 2010 w Kopalni Soli

Spis treści

2010 coraz bliżej, czas rozejrzeć się wśród różnych propozycji. W cyklu prezentującym różne sposoby spędzenia tegorocznego Sylwestra ostatnio proponowaliśmy luksusową wycieczkę na Sri Lankę, dzisiaj propozycja zupełnie inna, nie tak egzotyczna, lecz również oryginalna.

Bal 125 metrów pod ziemią, ale wszystko inne na najwyższym poziomie. Jak co roku Kopalnia Soli w Wieliczce zaprasza na Bal Sylwestrowy. Bal, który odbędzie się w Komorze Warszawa, poprowadzi krakowski aktor znany z Piwnicy Pod Baranami, Rafał Jędrzejczyk. O oprawę muzyczną Balu zadba zespół Street of Life, pod kierunkiem wybitnego kontrabasisty Marka Mieckowskiego.

sylwester Sylwester 2010 w Kopalni Soli

Jak zapewniają Organizatorzy tej nocy wszystko będzie wyjątkowe, także menu. Wśród potraw znajdą się między innymi polędwiczka wieprzowa z musem z kurczaka w sosie śliwkowym z odrobiną koniaku, tarnina z sandacza dekorowana czerwonym kawiorem z sosem limonkowym czy klasyczny wielicki kociołek. To tylko zapowiedź, nie zabraknie wielu innych, równie ekskluzywnych dań i deserów.

Motywem przewodnim Balu są perły, symbol dobra, bogactwa i zdrowia. Organizatorzy zachęcają damy, które wybierają się na Bal, aby miały na sobie choć jeden element biżuterii zdobiony perłami. Prowadzący zabawę, Rafał Jędrzejczyk, zapewnia, że przewidziane są konkursy związane z perłami.

Cena zaproszeń na Bal to 500 złotych za osobę. Więcej informacji tutaj.

Zdjęcia: kopalnia.pl

Powiązane artykuły