Świąteczny makijaż

Spis treści

Grudzień to okres spotkań w gronie rodziny, świątecznych przyjęć w pracy i imprez z przyjaciółmi. Święta wymagają wyjątkowej oprawy, również w u. Z tej okazji znane marki przygotowały specjalne, limitowane kolekcje produktów.

dior dior holiday 2010 makeup collection promo Świąteczny makijaż

W świątecznej kolekcji Dior dominują eleganckie barwy – złoto i czerń. Marka proponuje, aby nasz wieczorowy makijaż był wyrafinowany, ale jednocześnie subtelny. Połyskujące złoto jest obecne zarówno w u oczu i ust, jak również na paznokciach. W kolekcji o nazwie Evening Gold znajdziemy palety cieni do powiek, konturówki do oczu, błyszczyki, lakiery do paznokci i rozświetlacze.

diorholiday2010minaudierepalette Świąteczny makijaż

Marka Lancome w tym roku stawia na wyraziste akcenty. Usta podkreślone szminką w kolorze głębokiej, ciemniej czerwieni, srebrzysto-szary makijaż oczu i mocno zaakcentowane rzęsy to kwintesencja świątecznej kolekcji, która powstała przy współpracy Lancome i L’Wren Scott. Tegoroczny make-up według Lancome to powrót do klasyki, którą uwielbiają wszystkie kobiety. W limitowanej serii znajdziecie do ust (szminki, błyszczyki), paletę cieni, lakiery do paznokci i tusz do rzęs.

lancome lwren scott holiday 2010 makeup collection Świąteczny makijaż

Pure Color Extravagant – taką nazwę nosi świąteczna kolekcja Estee Lauder. Z tymi produktami stworzycie niezwykle kobiecy i fantazyjny makijaż. Marka Estee Lauder kładzie nacisk na usta, które podczas Świąt mają przyciągać uwagę. Intensywne czerwienie oraz nasycone róże z domieszką fioletu dodają świątecznego blasku. Poza eleganckimi pomadkami i błyszczykami, w kolekcji znalazły się także cienie w odcieniach złota i różu, a także lakiery do paznokci.

estee lauder holiday 2010 pure color extravagant collection model makeup Świąteczny makijaż

estee lauder holiday 2010 pure color extravagant collection Świąteczny makijaż

Na koniec bardziej stonowana i eteryczna propozycja od Yves Saint Laurent. Metaliczne cienie do powiek to główny element tej kolekcji. Twarz i usta są delikatnie uwydatnione, a w całym u dominują złotawe beże i przygaszone fiolety.

yves saint laurent holiday 2010 colorama makeup collection Świąteczny makijaż

Światowe marki przedstawiły różne propozycje, ale to od Was zależy jak będzie wyglądał Wasz świąteczny makijaż. Pamiętajcie, że to niepowtarzalna okazja, aby poeksperymentować i zdecydować się na bardziej świetlisty makijaż.

Źródło, zdjęcia: materiały prasowe

Powiązane artykuły