Świąteczna kolekcja Wallis

Spis treści

W świąteczne dni chcemy wyglądać i czuć się magicznie. Święta Bożego Narodzenia to przepełnione niepowtarzalną atmosferą chwile spędzone w gronie najbliższych. Na nadchodzące wielkimi krokami święta czas przygotować kreację.

Wallis jest dobrze znaną w Polsce firmą, oferującą klasyczną i stylową odzież damską. Wśród świątecznej kolekcji tej marki królują aksamitne i satynowe materiały, cekiny i miękkie swetry. Firma zdecydowanie stawia w te święta na kobiecość, która niezawodnie będzie podkreślona poprzez sukienki i legginsy.

W kolekcji nieprzerwanie królują stonowane kolory, co nadaje jej klasycznego i eleganckiego charakteru. Wśród najnowszych propozycji od marki Wallis nie zabraknie również metalowych zdobień, intensywnych odcieni niebieskiego, elementów etnicznych i odwołań do stylu retro. Wszystko to sprawi, że nasze świąteczne kreacje będą stylowe, eleganckie i klasyczne, jednocześnie odnaleźć w nich będzie można odrobinę delikatnie przemyconej nowoczesności.

W galerii prezentujemy wybrane komplety ze świątecznej kolekcji Wallis.

Adresy sklepów znaleźć można na stronie internetowej Wallis. W wybranych salonach firmowych dostępna jest także oferta biżuterii.

Powiązane artykuły