Summerhuber dla twojego spa

Summerhuber dla twojego spa

Spis treści

Mieć we własnym domu to luksus, o którym wielu marzy. Przecież nie ma nic przyjemniejszego jak chwila poświęcona tylko i wyłącznie sobie – moment spokoju, odprężenie, wyciszenia. Dla tych szczęściarzy, którzy aby zaznać rozkoszy salonu wcale nie muszą wychodzić z domu, rynek proponuje szeroką gamę produktów – można zakupić dosłownie wszystko, począwszy od profesjonalnych urządzeń do masażu, a na lampach brązujących kończąc. Oprócz różnorodnych sprzętów, w sklepach dostępnych jest również wiele rodzajów interesujących mebli. Jedną z najnowszych propozycji są leżako – fotele Summerhuber.

EnJoy, który jest producentem tychże mebli, zapewnia, że ich najnowsza oferta zapewnia stuprocentowe odprężenie oraz dobre samopoczucie. Dzieje się tak głównie dzięki ergonomicznej formie mebli oraz zamontowaniu podgrzewanej powierzchni. Temperatura zewnętrznej warstwy, wedle uznania użytkownika, może dochodzić do max 32 stopni Celsjusza. Ku wygodzie zmontowano dodatkowo ceramiczny grzejnik, Plug-n-Play system oraz regulowany termostat. Summerhuber dostęny jest w 14 odcieniach, które jeszcze bardziej podkreślają jego elegancki wygląd. Ponadto różnorodna kolorystyka sprawi, że fotel bez problemu wkomponuje się w każde pomieszczenie.

Jeśli szukasz nowoczesnego uzupełnienia dla twojego prywatnego , Summerhuber marki EnJoy jest tym, czego potrzebujesz. Więcej informacji najdziesz na stronie producenta http://www.enjoy.sommerhuber.com/.

Powiązane artykuły