Stylowo i … ekologicznie

Spis treści

Kominki pełnią bardzo ważną funkcję w każdym pomieszczeniu. Nie tylko są źródłem ciepła, ale również tworzą niepowtarzalny klimat. Niestety, typowe modele przyczyniają się również do zanieczyszczania powietrza. W celu zniwelowania tej negatywnej cechy Superior Fires wypuszczają na rynek bardzo interesującą ofertę.

Kominki gazowe Flame Effect są nowoczesne, przyjazne środowisku, a przy tym świetnie wyglądają. Płomienie powstają w wyniku spalania gazu ziemnego przez specjalny, wysoce energooszczędny mechanizm. Zamontowany zespół to opatentowany katalizator, który zamienia tlenek węgla w dwutlenek węgla oraz parę wodną. Nie trzeba dodawać, że te związki są składnikami czystego powietrza, a co za tym idzie, substancje zanieczyszczające atmosferę zostają zredukowane do zera. Dodatkową zaletą jest fakt, iż katalizator oczyszcza również powietrze wydychane niszcząc wszelkie szkodliwe substancje. Dzięki temu domownicy mogą raz na zawsze pożegnać się z wieloma alergiami. Sam mechanizm nie wymaga żadnego czyszczenia, a producent zapewnia, że będzie działać bez zarzutu przez kolejnych 27 lat. Różnorodne kształty kominków umożliwiają umieszczenie ich nie tylko na ścianie, ale również np. w rogu salonu.

Kominki dostępne są w 6 wersjach: Escape, Argon, Scandium, Radium, Neon oraz Athos. Flame Effect od Superior Fires cechują się minimalistycznym, eleganckim wyglądem. Dzięki temu dodadzą oryginalności każdemu pomieszczeniu, w którym się pojawią.

Więcej na: http://www.superiorfires.com/

Powiązane artykuły