Stolik do Kawy La Luna od Liany Yaroslavsky

Spis treści

Księżyc jest inspiracją dla poetów, kochanków, marzycieli i projektantów oczywiście. Ich ścieżką podążyła urodzona w Leningradzie designerka Liana Yaroslavsky tworząc swój stolik do kawy La Luna.

Jeśli lubimy tajemnice i pragniemy wzbogacić nasze wnętrze czymś nowym i uroczym, stolik do kawy La Luna będzie najbardziej odpowiedni. Na pierwszy rzut oka przypomina mało funkcjonalną rzeźbę, ale po bliższym spojrzeniu dostrzeżemy w nim praktyczny i elegancki mebel.

Stolik La Luna jest jednym z bardziej interesujących modeli, jaki pojawił się ostatnio na rynku. Kształtem i kolorem przypomina bryłę księżyca. To właśnie ona jest bazą dla stolika. Patrząc na nią mamy wrażenie, że patrzymy na prawdziwe ciało niebieskie. Szklany, kwadratowy blat bez żadnych zdobień doskonale pasuje do księżycowej bazy.

Stolik do kawy La Luna ma wymiary 140 x 140 x 33 cm. Design tego mebla będzie pasował do raczej nowoczesnych wnętrz. Nada im atrakcyjnego i zarazem eleganckiego wyglądu oraz stanie się centralnym punktem każdego salonu.

Powiązane artykuły