Spirits of Travel – biżuteria od Louis Vuitton

Spis treści

Louis Vuitton jest ekskluzywnym francuskim domem mody, którego chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Spod rąk projektantów tworzących dla tej marki wyszło już wiele pięknych i luksusowych przedmiotów. Przyszedł czas na najnowszą kolekcję biżuterii – Spirits of Travel.

spirits of travel louis vuitton 003 Spirits of Travel biżuteria od Louis Vuitton

Kolekcja jest inspirowana motywami podróży i składa się z sześciu zestawów. Każdy z nich zawiera unikalny naszyjnik za 2.5 miliona dolarów. Został on stworzony przez jubilera Lorenza Bäumera, który mówi, że za inspirację posłużyły mu wyprawy odbyte w czasie swojego życia.

spirits of travel louis vuitton 0011 Spirits of Travel biżuteria od Louis Vuitton

W całej kolekcji widać misterne wykończenie detali. Przeważają okrągłe oraz splatające się kształty. Stworzenie tej kolekcji wymagało perfekcyjnego warszttu. Linia będzie także zawierać pierścionek z 30-karatowym diamentem.

Jeden z naszyjników wykonany jest w stylu biżuterii śliniaczkowej. Złożony jest on z bogato zdobionych kolorowych okręgów i nawiązuje do jaskrawych kolii noszonych przez lud Masajów.

Nowa linia biżuterii Louis Vuitton będzie dostępna od 15 października w firmowym sklepie na Polach Elizejskich w Paryżu.

Powiązane artykuły