Sonia Rykiel pour H&M

Spis treści

W najbliższą sobotę, 20 lutego, w 200. sklepach H&M na całym świecie pojawi się wiosenna kolekcja ubrań stworzona przez słynny – Sonia Rykiel pour H&M.

Na początku grudnia pisaliśmy o kolekcji bielizny stworzonej przez ten duet, teraz przyszedł czas na prezentację dalszej części współpracy. Wiosenna kolekcja składa się z dzianinowych ubrań, które są wizytówką Sonii Rykiel. Intensywne kolory i ciekawe wzory sprawiają, że ta kolekcja wyróżnia się spośród innych propozycji na zbliżający się sezon. Projektanci zadbali nie tylko o kobiety – w kolekcji znalazły się również propozycje dla dziewczynek.

Wielbicielki mody znajdą w kolekcji Sonia Rykiel pour H&M swetry, sukienki, legginsy, marynarki, topy, a także akcesoria (szaliki, berety, opaski do włosów, broszki, buty, paski, biżuterię). Motywem przewodnim kolekcji są paski i intensywne kolory (głównie żółty, różowy), ale znajdziecie tu również w bardziej stonowanej kolorystyce. Całość utrzymana jest w paryskim, nieco nonszalanckim stylu, i doskonale wpisuje się w obowiązujące w wiosenno-letnim sezonie trendy.

W Polsce ta będzie dostępna w pięciu miastach: Gdańsku, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu.

Zdjęcia kolekcji wraz z cenami oraz adresy sklepów znajdziecie na stronie H&M.

Powiązane artykuły