Sonia Rykiel dla H&M

Spis treści

Już w najbliższą sobotę, 5 grudnia, w 1500 sklepach H&M na całym świecie pojawi się limitowana kolekcja bielizny stworzona przez francuski Sonia Rykiel.

Po wielkim sukcesie kolekcji stworzonej przez Jimmy Choo dla H&M, popularna marka odzieżowa w najbliższy weekend zaprezentuje owoc współpracy z Sonią Rykiel. Po raz pierwszy H&M podjął współpracę z zaproszonym projektantem w dziedzinie bielizny i związanymi z nią dodatkami dla kobiet. Kolekcja bielizny rozpocznie świąteczny okres w H&M. Wielu panów z pewnością znajdzie tam prezent dla swojej ukochanej.

rykiel2 Sonia Rykiel dla H&M

Sonia Rykiel proponuje paniom bieliznę subtelną i romantyczną. W nowej kolekcji znalazły się biustonosze, figi, szlafroki i nocna. Dominującym kolorem jest czarny, który pięknie podkreśli kobiece wdzięki. Projektanci zdecydowali się przełamać tajemniczą czerń dodatkami w kolorze pudrowego różu i ciemnej śliwki. Udrapowane róże i kokardki dodają bieliźnie kokieteryjnego charakteru. W kolekcji wykorzystano zarówno zmysłowe koronki i przezroczyste tkaniny, jak i przytulne, ciepłe welury, które ogrzeją Cię w zimowe wieczory.

rykiel1 Sonia Rykiel dla H&M

Jeśli spodobały Ci się propozycję duetu Sonia Rykiel i H&M wybierz się do sklepu już w ten weekend!

Świąteczna bielizny to jednak nie koniec współpracy pomiędzy dwoma markami. 20 lutego 2010 roku w 250 sklepach H&M pojawi się wiosenna propozycja od Sonii Rykiel. Tym razem będzie to kolekcja dzianin dla kobiet i dziewczynek oraz towarzyszące jej zabawne dodatki.

1 grudnia w Paryżu odbył się pokaz kolekcji bielizny, który możecie obejrzeć poniżej:

YouTube Preview Image

Więcej informacji o kolekcji Sonia Rykiel pour H&M oraz ceny produktów znajdziecie na stronie: http://www.hm.com/pl/#/soniarykiel/

Powiązane artykuły