Sofa Patmos od Riva

Spis treści

Odpoczynek na wygodnej sofie to często jedyna rzecz, o jakiej myślimy po powrocie z ciężkiego dnia pracy. Taką przyjemność stara się zapewnić włoska firma Riva zajmująca się produkcją zestawów wypoczynkowych. Jeden z nich stanowi sofa Patmos – połączenie modnego designu oraz funkcjonalności.

Patmos jest sofą, która łączy twarde drewno z miękką skórą. Drewniane elementy umieszczone są między skórzanym miejscem do siedzenia lub na zewnętrznej części mebla. Stelaż do sofy oraz pufy jest wykonany z żelaza. Dostępna jest także wersja z błyszczącego chromu.

Produkty są wykonane z różnych rodzajów drewna. Jest to między innymi wiśnia, klon, modrzew, cedr, dąb oraz orzech. Dla zainteresowanych istnieje możliwość sprowadzenia drewna tekowego.

Sofa od fimy Riva doda wnętrzom eleganckiego wyglądu. Będzie także dobrze wyglądać w minimalistycznych współczesnych mieszkaniach i domach. Design Patmos czerpiący z natury sprawi, że pomieszczenie, do którego wstawimy ten mebel wyraźnie się ożywi.

Sofa Patmos dostępna jest w wielu kompozycjach oraz rozmiarach. Można także zamówić mebel dostosowany do indywidualnych wymagań klientów.

sofa patmos 003 Sofa Patmos od Riva

Standardowa wysokość sofy to 70 cm, szerokość – 98 cm. Z kolei długość zależna jest od wybranej opcji. Elementy mierzą od 35 cm do 175 cm i można je dowolnie komponować. Dzięki temu sofa Patmos znajdzie swoje miejsce zarówno w małych, jak i bardziej przestronnych salonach.

Do sofy możemy dobrać także niższą pufę. Jej wysokość to 38 cm, a szerokość – 65 cm. W zależności od indywidualnych preferencji może ona być skomponowana z elementów skórzanych bądź drewnianych.

Warto zaznaczyć, że niektóre z drewnianych części posiadają interesujące wgłębienia, które mogą posłużyć za podręczny stolik na filiżankę kawy lub książkę.

Sofa jest wykończona przy pomocy wosku oraz naturalnych olejów, które nie szkodzą drewnu i wydobywają z niego naturalne piękno. W drewnianych elementach mebli dostrzeżemy liczne odcienie materiału, co świadczy o jego autentyczności i naturalności, bez używania barwników i sztucznych substancji.

Do każdego mebla firma dodaje tabelę z danymi technicznymi oraz zestaw do konserwacji, co pozwoli na bieżąco zachowywać estetyczny wygląd produktu.

Powiązane artykuły