Ślub i wesele za granicą

Spis treści

Zamknij oczy i wyobraź sobie ślub swoich marzeń… Intymna ceremonia na plaży w blasku zachodzącego słońca tylko we dwoje? Kameralne przyjęcie z przyjaciółmi na zamku, podczas którego będziecie mogli poczuć się jak bohaterowie opowieści o książętach? A może huczne wesele w trakcie rejsu po morzu w towarzystwie licznej rodziny?

Przygotowania do tego ważnego dnia kojarzą nam się ze wzmożonym stresem, natłokiem obowiązków i mnóstwem spraw do załatwienia. A gdyby tak skorzystać z profesjonalnej pomocy w organizacji przyjęcia za granicą? Wybór wśród firm oferujących kompleksowe usługi jest bogaty. Podobnie przedstawia się paleta miejsc, które można wybrać dla celebrowania Wielkiego Dnia. Można zdecydować się m.in. na Włochy, Seszele, RPA.

slub 01 Ślub i wesele za granicą

Jedną z firm zajmujących się organizacją uroczystości religijnych i cywilnych jest Venice Special. Oferuje wesela „skrojone na miarę” w słonecznych Włoszech oraz pomoc w przygotowaniu niezbędnych dokumentów i tłumaczeń. Wśród miejsc przygotowania uroczystości można wybierać spośród magicznej Wenecji, urokliwych miasteczek Jeziora Garda i szekspirowkiej Werony. Dla zwolenników szaleństwa firma proponuje wesele na statku pirackim na Morzu Adriatyckim lub wesele i rejs po Lagunie Weneckiej, połączone z odkrywaniem wysp Laguny. Pakiety ślubne obejmują przyjęcia dla grupy dwóch do dwunastu osób. Goście mają zapewnione zakwaterowanie w ekskluzywnym hotelu, przyjęcie oraz oprawę muzyczną w tradycyjnej restauracji. Do dyspozycji nowożeńców jest profesjonalny fotograf. Firma dba o wygląd pary młodej – wizażyści, fryzjerzy, kosmetyczki zapewnią atrakcyjną prezencję. Można również skorzystać ze strojów ślubnych, wykonanych przez włoskich projektantów.

Szczegółowe informacje na stronie internetowej Venice Special: http://www.venicespecial.com/pl/pl

slubb Ślub i wesele za granicą

Inną firmą zajmującą się tego typu działalnością jest biuro podróży Luxury Travel. Specjalista turystyki luksusowej dostosowuje się do wymagań i oczekiwań klientów. Oferuje organizację ślubów w większości miejsc na ziemi, jest otwarte na sugestie pary młodej. Można wybrać romantyczne zamki Toskanii, wspaniałe Lazurowe Wybrzeże lub pałace Indii. Mauritius czy Seszele zadowolą tych, którzy pragną ceremonii przy akompaniamencie szumu morza, a RPA będzie idealnym rozwiązaniem dla zwolenników egzotycznej przyrody. Śluby są honorowane w Polsce i wymagają jedynie rejestracji w Urzędzie Stanu Cywilnego. W ramach oferty zagwarantowany jest transport, zakwaterowanie, efektowna ceremonia wraz z przyjęciem.

Więcej informacji pod warszawskim adresem firmy lub na stronie: http://www.luxurytravel.pl

Dla miłośników scenerii południowej Europy firma 2Cytryny przygotowuje ceremonie i przyjęcia weselne w Turcji, Włoszech i na Cyprze. Śluby są udzielane w reprezentacyjnych budynkach urzędu miejskiego, w ogrodzie albo nad brzegiem morza. Wesele można zorganizować w lokalnej restauracji lub tradycyjnej tawernie. Firma gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług. Zapewnia opiekę koordynatorek, które świetnie znają miejsce pobytu pary młodej, koordynujących przygotowania do ceremonii ślubnej. Ślub cywilny przeprowadzany jest w języku angielskim (z możliwością zatrudnienia tłumacza), natomiast ślub kościelny odbywa się w języku polskim.

Strona firmy: http://slubyzagranica.pl/

Polska tradycja ściera się obecnie z zachodnimi trendami pod względem organizacji ślubów. Jedni preferują „wiejskie” wesele z tłumem gości, inni wolą kameralne przyjęcie w egzotycznym miejscu. Rynek pełen jest firm, świadczących kompleksowe usługi. Każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Ceny organizacji uroczystości zaczynają się od 2,000 euro.
Pomysł wzięcia ślubu poza granicami kraju cieszy się coraz większą popularnością. Z wypiekami na policzkach podchodzą do niego zwolennicy oryginalnych rozwiązań. Natomiast tradycjonalistów nie przekonuje duża odległość od rodziny i możliwość zabrania ograniczonej liczby osób. Wolą mieć pełną kontrolę nad przygotowaniami do Wielkiego Dnia. Alternatywą jest ślub zorganizowany na rodzimym gruncie, a podróż poślubna zaplanowana w najdalszy zakątek świata.

Powiązane artykuły