Scarlett Johansson – muza Dolce i Gabbana

Spis treści

Scarlett Johansson – Kochanica Króla, Dziewczyna z perłą, muza Woody’ego Allena, współczesna Marilyn Monroe. Kobieta idealnie stworzona do zapachu Rose The One, wykreowanego przez Domenico Dolce i Stefano Gabbana. Najłatwiej można go opisać w kilku, konkretnych słowach – 100% kwitnącej kobiecości i seksapilu, który jest kompatybilny do dziewczęcego uroku, pełnego romantyzmu. Sami pomysłodawcy mówią: “ Dolce&Gabbana istnieje po to, aby czcić kobiecość, a naszą inspiracją dla zapachów The One jest prawdziwa kobieta o wielu aspektach osobowości, pełna różnych emocji. Zapach Rose The One został stworzony, aby zatrzymać jej najintymniejsze chwile. To lekka, zmysłowa kompozycja – zapach, który kojarzy się z luksusową zmysłowością kąpieli w płatkach róż”. Kobieta ubrana w sam aromat soczystego różowego grejpfruta, mandarynki, czarnej porzeczki piwonii, lilii, liczi i róży bułgarskiej zmiksowanej z pobudzającą nutą piżma czuję się piękna i wyjątkowa. I taka właśnie jest Scarlett – ikona seksu, epatująca pewnością siebie o niewielkim wzroście, która przypomina, że małe jest piękne i bardziej kobiece.

rose the one dolce gabbana b Scarlett Johansson muza Dolce i Gabbana

1 Scarlett Johansson muza Dolce i Gabbana

Ceny serii zapachu Rose the One:

  • Woda perfumowana w sprayu, poj. 30 ml, 212 zł
  • Woda perfumowana w sprayu, poj. 50 ml, 308 zł
  • Woda perfumowana w sprayu, poj. 75 ml, 397 zł
  • Perfumowany balsam do ciała, poj. 200 ml, 154 zł.
  • Perfumowany żel pod prysznic , poj.200 ml, 141 zł

Ścieżka dźwiękowa do reklamy została skomponowana przez  włoskiego kompozytora Ennia Morricone, a zdjęcia zostały wykonane przez fotografa mody Jeana Baptiste’a Mondina

YouTube Preview Image

Warto przypomnieć, że Scarlett brała udział w całej serii zapachów The One:

hotshots scarletttheoneblog oct27 02 Scarlett Johansson muza Dolce i Gabbana

 

Od stycznia 2009r jest również twarzą kosmetyków Dolce&Gabbana. Zdjęcia zostały wystylizowane na ikonę seksu Monroe, w której Johansson spisała się bezkonkurencyjnie.

scarlett johansson for dolce gabbana cosmetics 221009 4 Scarlett Johansson muza Dolce i Gabbana

6a00d8341c3a0753ef011279102dcc28a4 800wi Scarlett Johansson muza Dolce i Gabbana

0023ae606f170c5c73301e Scarlett Johansson muza Dolce i Gabbana

 

Powiązane artykuły