S.T.A.M.P.S. charytatywnie

Spis treści

Marylin Monroe powiedziała kiedyś, że pieniądze szczęścia nie dają, dopiero . A jeśli kupując sobie coś, możemy dodatkowo pomóc innym, wtedy szczęście jest podwójne.

Taką możliwość stwarza nam firma S.T.A.M.P.S. prezentując kolekcję gadżetów, zaprojektowanych przez Agatę Endo Nowicką, we współpracy z fundacją fundacją Rak’n”Roll. Cały dochód ze sprzedaży znaczków zostanie przekazany na odnowienie poczekalni w przychodni onkologicznej w Centrum Onkologii.

1 S.T.A.M.P.S. charytatywnie

Firma S.T.A.M.P.S. początkami sięga do 1996 roku, kiedy dwaj panowie: Andreas Schweneker i Peter Gschwind wpadli na pomysł produkcji naklejanych zegarków o wielkości pocztowego znaczka w różnych motywach. Pierwszy stamps miał postać pionowego paska z czterema odrywanymi zegarkami. Obecnie firma produkuje nie tylko , ale także biżuterię i .

, które powstały w ramach kolekcji charytatywnej dla fundacji Rak’n”Roll mogą być noszone na różne sposoby, jedne można nosić na ręce, inne na szyi, jeszcze inne mogą służyć jako przypinka. Jak zaznacza szefowa fundacji, znaczki miały być kolorowe i dobrze się kojarzyć. Tak samo kolorową chce uczynić poczekalnię w przychodni, aby osoby chore nie czuły się dodatkowo przygnębione.

Znaczki można kupić na tej stronie internetowej.

Źródło: stamps.eu

Powiązane artykuły