Ryłko kolekcja jesienno-zimowa

Spis treści

Jesień za pasem, warto więc rozejrzeć się za cieplejszymi ubraniami. Dziś przedstawiamy kolekcję jesienno-zimową 2010/2011 firmy obuwniczej . Kolekcja utrzymana jest w stylu retro, nie brakuje w niej jednak nowoczesnych rozwiązań. Obie części kolekcji, męska i damska, łączą w sobie ponadczasową elegancję z najnowszymi trendami. Kolekcja utrzymana jest w kolorystyce klasycznej: czerń, szarość, granat i brąz dominują, nie zabrakło jednak mocnej czerwieni, koloru morskiego i oliwkowego.

W damskiej części kolekcji utrzymuje się na oficerki i kozaki na wysokich szpilkach, jednak panie ceniące, poza elegancją, wygodny sportowy styl także znajdą coś dla siebie. W kolekcji nie zabrakło butów typu sportowy casual, doskonale nadających się na na długie jesienne spacery. Ważnym elementem kolekcji jesienno-zimowej są dodatki. Frędzle, kokardki, marszczenia, przeszycia, metalowe oczka, kwiatki i dziurkowania – to wszystko jest w nowej kolekcji Ryłka.

Męska część kolekcji to przede wszystkim klasyczna elegancja i linia sportowa. Jednak chcąc należeć do producentów wyznaczających trendy nie zapomniał o najmodniejszej w tym sezonie linii wojskowej. o ciężkich cholewach i wysokich wiązaniach dostosowane do miejskiego stylu życia to propozycja dla panów lubiących ekstrawagancki look.

Prezentując najnowszą kolekcję zadbał o świetną fotograficzną oprawę. Sesja promująca na nadchodzącą jesień i zimę została wykonana przez młodego fotografika Wiktora Franko z wykorzystaniem ubrań projektantki Olgi Bittner, fryzury wykonała Ewa Żurkowska. Wszystko to tworzy spójną całość, a efekt jest godny największych modowych magazynów świata.

Kolekcja do zobaczenia i kupna tutaj.

Źródło i zdjęcia: rylkobis.pl

Powiązane artykuły