Rozpłyń się…

Spis treści

Na naszej stronie prezentowano już wiele hoteli ukrytych w ciekawych, orientalnych zakątkach świata. Tym razem również prezentujemy miejsce, które nazwać można nie inaczej jak rajem na ziemi.

Mimo że Malediwy już na dzień dzisiejszy kuszą bogatą ofertą hoteli, w lipcu będzie miało miejsce otwarcia kolejnego, wyjątkowo atrakcyjnego miejsca, w którym turyści będą mogli odpocząć i rozkoszować się przyrodą wysp – Angsana Velavaru.

 Rozpłyń się...

Wyspa, na której wybudowano ten ośrodek znajduje się prawie w centralnej części Oceanu Indyjskiego. Na kompleks składa się 20 normalnych willi, 11 o podwyższonym standardzie oraz 3 inne budynki, które nazwane zostały sanktuariami – są to wyjątkowo miejsca luksusowe dla najbardziej zamożnych gości.

Wyjątkową cechą tego ośrodka jest jego konstrukcja. Wille nie zostały wybudowane na stałym lądzie, ale unoszą się na wodzie! Wystrój wnętrz to połączenie stylu orientalnego oraz nowoczesnego. W restauracjach serwowane są dania typowe dla regionu, potrawy orientalne oraz wiele innych specjałów, które zaspokoją najbardziej wyszukane gusta gości. Osoby, które chcą spędzić noc na dobrej zabawie do białego rana mogą się udać na główną wyspę. To właśnie tam znajdują się dyskoteki oraz bary, w których można potańczyć przy gorącej muzyce i delektować się wyszukanymi drinkami.

 Rozpłyń się...

Angsana Velavaru to bez wątpienia wyjątkowy hotel. Każda z tych pływających enklaw to gwarancja niezwykłych doznań. Subtelnie zaprasza do oddania się błogiemu relaksowi, który uświetni dziewicza przyroda wyspy, białe plaże oraz turkusowe wody oceanu.

Więcej informacji o Angsana Velavaru na: http://www.angsana.com/Powiązane artykuły