Rower Mercedesa

Spis treści

Od dawna wiadomo, że jedną z najlepszych form dbania o zdrowie jest jazda na rowerze. Dziś, w obliczu codziennego zabiegania i stresu, trudno jest znaleźć czas na taką formę rekreacji. Rozwiązaniem tego problemu wydaje się być najnowszy rower firmy Mercedes Benz.

Jednoślad powstał w kooperacji z niemiecką firmą rowerową ADP i zachwyca swoim wyglądem. Głównym jednak walorem nowego roweru Mercedesa jest możliwość jego złożenia i umieszczenia, np. w bagażniku samochodu czy biurze. Wymiary złożonego pojazdu wynoszą 80 x 80 x 28 cm. Oznacza to, iż złożony rower zmieści się nawet do bagażnika Mercedesa CLK.

carscoop merc bik 10 Rower Mercedesa

Najnowszy rower Mercedesa jest doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy mają dość już przedzierania się przez zatłoczone miasta w drodze do pracy. Ponadto, jeśli pracujemy w wielkich placówkach i wymagane jest od nas intensywne poruszanie się po ich przestrzeniach, możemy do tego celu wykorzystać rower Mercedesa.

Rama roweru jest wykonana z aluminium, przez co pojazd jest bardzo lekki i łatwy do przenoszenia. Wyposażony jest w 8-biegowy system przerzutek firmy Shimano i tarczowe hamulce. Dodatkowo regulowany bagażnik sprawia, że najnowszy rower Mercedesa znakomicie sprawdza się w codziennym użytkowaniu.

carscoop merc bik 13 Rower Mercedesa

Nabycie najnowszego roweru Mercedesa nie stanowi żadnego problemu. Wystarczy wybrać się do salonu Mercedesa, bowiem pojazd jest dostępny we wszystkich punktach sprzedaży detalicznej firmy. Mercedes zaprojektował swój rower w dwóch kolorach – białym i srebrnym, oraz wyznaczył jego wartość na 1750 dolarów, czyli około 5500 złotych.

Powiązane artykuły