Rezydencja Yves Saint Laurent na sprzedaż

Rezydencja Yves Saint Laurent na sprzedaż

Spis treści

Jeśli chciałbyś wprowadzić się do posiadłości należącej do sławnego projektanta mody masz na to szansę! Jego piękna willa w Maroko, nazywana Domem Szczęścia, trafiła już na rynek.

o powierzchni 900 metrów kwadratowych w mieście Tanger usytuowany jest na klifie. Nowy lokator będzie miał piękne widoki na morze i Cieśninę Gibraltarską. Wewnątrz znajduje się 5 sypialni i 4 łazienki. Dekoracją domu zajmował się Jacques Grange. Właściciele, projektant i jego partner Pierre Berge, chcieli, by wnętrze było przede wszystkim przestronne i jasne, dlatego nie ma tam obrazów, ani bibelotów. Połączenie różnych stylów sprawia, że willa ma eklektyczny charakter. Nie brakuje tam elementów typowych dla marokańskiej architektury, takich jak białe ściany, zacienione arkady czy mozaikowe podłogi. W gabinecie i bibliotece panuje natomiast atmosfera angielskiego klubu z kominkiem w kolonialnym stylu, a w jadalni są bambusowe ściany. Na terenie posiadłości znajduje się też basen, garaż i domek wartowników.

380 Rezydencja Yves Saint Laurent na sprzedaż

0000074365 0018542008 Rezydencja Yves Saint Laurent na sprzedaż

Na szczególną uwagę zasługują wspaniałe ogrody otaczające . Zaprojektował je Madison Cox, który chciał jak najbardziej uwydatnić naturalne piękno tego miejsca. Pośród palm i drzew cytrusowych można relaksować się patrząc na morskie fale.

0000074365 0018542007 Rezydencja Yves Saint Laurent na sprzedaż379 Rezydencja Yves Saint Laurent na sprzedaż

Sprzedażą rezydencji Yves Saint Laurent zajmuje się agencja nieruchomości domu aukcyjnego Christie’s. Cena wywoławcza za rezydencję nie jest znana.

Powiązane artykuły