Restauracja przyszłości

Spis treści

Lunch w barwach orientu a kolacja na złotej, piaszczystej plaży. Tak może wyglądać wieczór w londyńskiej restauracji Inamo. Lokal na West End, to jedyne miejsce, w którym nie potrzeba kelnerów a klienci sami zamawiają dania i decydują o wyglądzie stolików. Jak to możliwe? Wszystko dzięki technologicznym przyprawom!

W lokalu zainstalowano specjalne stoły, które są jednocześnie interaktywnymi monitorami komputerowymi. Dania wybiera się za pomocą kolistego touchpad’a wpuszczonego w blat stołu. Klienci mogą także dowolnie zmieniać otoczenie i atmosferę stolika, korzystając z różnego rodzaju wirtualnych nakryć, a w oczekiwaniu na danie pograć w kółko i krzyżyk, przeglądać lokalne informacje, zamówić taksówkę lub podglądać przygotowywanie dań przez kucharza.

W wirtualnym menu znajdziemy wyborne przysmaki kuchni japońskiej, chińskiej, wietnamskiej i tajskiej. Restauracja cieszy się w Londynie wielką popularnością, czego dowodem jest wprowadzenie pewnych restrykcji dla zamawiających. Stolik trzeba rezerwować z kilkudniowym wyprzedzeniem, a czas na delektowanie się posiłkiem ograniczono do kilku godzin.

Zobacz jak działa interaktywny stolik:

YouTube Preview Image

Powiązane artykuły