Restauracja Deco Kredens

Spis treści

Restauracja Deco Kredens mieści się w samym środku Warszawy. Wnętrza są urządzone w stylu Art Deco, przypominając wystrojem o cyganerii międzywojennej. W pomieszczeniach ściany mają bordowy kolor, pojawia się także wrzosowy marmur.

W restauracji znajduje się kilka sal. Jedną z nich jest kameralny pokoik Opium, w którym na wygodnych fotelach można korzystać z uroków restauracji w dyskretnej atmosferze.

Deco Kredens serwuje kuchnię śródziemnomorską oraz polską. Wśród przystawek znajdziemy pasztet z dziczyzny, carpaccio z kaczki lub bruscettę z grzybami. Ponadto restauracja proponuje serię pysznych zup oraz gorące zakąski.

Na uwagę zasługuje szeroki wybór sałatek. Znajdziemy tu zarówno te tradycyjne, jak i bardziej egzotyczne, śródziemnomorskie. Dla wielbicieli ryb szef kuchni przygotuje krewetki z grilla z masłem czosnkowym, solę oraz łososia podane na kilka sposobów lub stek z polędwicy z tuńczyka alla livornesse.

Jak na restaurację śródziemnomorską przystało, w menu nie mogło zabraknąć dań makaronowych. Są to między innymi pesto z orzeszkami pini, puttanesca, makaron z grzybami i cielęciną lub z suszonymi pomidorami i szpinakiem.

Ponadto w ofercie restauracji znajdują się dania z dziczyzny, jak na przykład comber sarni z sosami czy jagnięcina z grilla. Danie główne możemy także skomponować z eskalopek lub polędwiczek cielęcych, rostbefu z masłem czosnkowym lub mix-grilla, który składa się z jagnięciny, karkówki oraz cielęciny.

Wśród deserów znajdują się tradycyjne lody, szarlotka, tiramisu, macedonia z likierem oraz naleśniki czekoladowe z bananem i racuszki twarogowe.

Do obiadu możemy zamówić jedno z licznych win z najlepszych winnic Europy, Australii, Nowej Zelandii, Argentyny, Chile, a nawet Południowej Afryki.

Bogata karta dań powinna znaleźć uznanie wielu klientów, nawet tych o wybrednych podniebieniach. Pełne menu znajdziemy na stronie internetowej restauracji.

Ceny w restauracji kształtują się w granicach 15 – 30 zł za przystawki i sałatki oraz 30 – 100 zł za danie główne.

Restauracja Deco Kredens zachęca także do skorzystania z usług cateringowych.

Powiązane artykuły